Disclaimer

Web Čtvrtého Krále vznikl k účelu prezentace svobodných názorů a jejich obhajobě.

Z popudu českých sdělovacích prostředků, které již dávno neinformují nestranně, jsou na webu rovněž umisťovány odkazy na debulvarizované verze článků českých novin. Informace, které prezentují česká média již dávno nemají sdělovat fakta, ale tvořit názory. Téměř všechny publikace médií lze shrnout do tří vět, zbytek je pouze omáčka, která má čtenáři sdělit, co si má o věci myslet. To je odporné. Každá novinka má proto 4 sekce obsahu. Originální odkaz na článek, zálohu odkazu ve webovém archivu, aby nebylo pochyb o obsahu webu v době uveřejnění, fakta, kde je obsah článku objektivně shrnut a názor, kde se autor (subjektivně) vyjadřuje k obsahu článku. Čtenář se tak může rozhodnout, jestli chce s tlacháním autora ztrácet čas, nebo si názor udělá sám.

Druh zde publikovaných textů se od ostatních sdělovacích kanálů liší především politickou orientací administrátorů. Uveřejněný obsah na tomto webu není pravicový, levicový, umírněný, ani extremistický. Autoři nejsou komunisté, socialisté, liberálové, nebo libertariáni. Nemáme oblíbenou supervelmoc, kterou bychom v našich příspěvcích upřednostňovali, ochraňovali, nebo jinak preferovali. Autoři tohoto webu považují všechny aktéry světových událostí a konfliktů za rovnocenné ve své vychcanosti, ulhanosti a zmrdství, ať už se jedná o Izrael, Palestinu, USA, Rusko, Čínu, Pákistán, ISIS, Kurdistán, Turecko, Sýrii, Srbsko, Ukrajinu, Taiwan, Austrálii, Řecko, nebo Česko, nebo kohokoliv jiného.

S příspěvky na tomto webu můžete nesouhlasit a nikdo vás nenutí je číst. Diskuse na tomto webu je moderovaná:

  • Váš první příspěvek musí být schválen.
  • Vaše další příspěvky nikoliv.
  • Nemusíte se registrovat.
  • Nemusíte zadávat email k vašemu příspěvku.
  • Můžete psát, co chcete. Nesouhlasné příspěvky nebudou moderovány.
  • Nemůžete se chovat jako dobytek. Nadávky, urážky a emocionální výlevy jsou moderovány.

O vaše připomínky nikdo nestojí. Pokud přesto chcete kontaktovat redakci (chcete se stát autorem, uveřejnit váš článek, upozornit na chybu, atp.), učiňtě tak prostřednictvím emailu na postmaster (zavináč) ctvrtykral.cz.